راز

عروسک تنپوش پلنگ
عروسک های تبلیغاتی
آگوست 23, 2021
عروسک تنپوش خرگوش نستله
راز و رمز نگهداری از تن پوش عروسکی  (مسکات ) 
سپتامبر 24, 2022
نمایش همه
عروسک تنپوش میوه ها

راز

secret

راز و رمز نگهداری از تن پوش عروسکی  (مسکات )در انواع جنس و رنگ و حجم   

  ( قسمت اول )

اینکه چگونه از تن پوش های عروسکی( مسکات) نگهداری می کنید در عمر تن پوش و زیبایی آن اهمیت ویژه ای دارد گاهی با یک اشتباه یک تنپوش زیبا و دوست داشتنی را از بین می بریم.

کارناوال شادی اولین وبزرگترین تولید کنند عروسکهای تنپوش راهکارهای زیر را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

نگهداری اصولی تنپوش های عروسکی با چند ترفند ساده

مسکات های که استفاده می کنیم از اجزا و مواد و جنس های مختلفی هستند و رنگ های متنوعی هم دارند ،برای اینکه مسکات تمیز و سالم داشته باشیم و مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنیم رعایت برخی نکات کمک کننده است .ما در این مقاله سعی داریم

 

شما را با مراحل تمیز کردن تنپوش ها و اجزای آن با چند ترفند ساده و کاربردی از قبیل: تميز كردن مسکات  با شامپو فرش، تمیز کردن تنپوش با جوش شیرین ، شستن تنپوش های عروسکی با سرکه، تمیز کردن  با آب اکسیژنه و … همچنین با شیوه های نگهداری آن آشنا  کنیم.

اجزای تنپوش های عروسکی

۱- اسفج یا همان ابر که شالوده و اصلی ترین ماده برای تولید و ساخته عروسک تنپوش است .

” مواد اولیه تولید اسفنج نرم پلی اورتان شامل سه ماده اصلی پولیول، تی دی آی و آب می باشد.”

آب یکی از مواد اولیه برای تولید اسفنج در هفتاده ساعت ابتدای واکنش های شیمیایی است. پس از آن اگر در تماس با آب قرار بگیرد پیوند های مولکولی بین اجزای اسفنج را از بین برده و آرام آرام اسفنج حالت پوکی و پودر میشود و ازبین می رود. نور و هوا نیز همین تاثیر را بر اسفنج یا ابر می گذارد .

شرکت کارناوال شادی که اولین و بزرگترین تولید کنند عروسک تنپوش می باشد. از مشتریان خود و کسانی که در این رابط سوال می کنند . می خواهد هرگز تنپوش های عروسکی را با آب مستقیم شستشو ندهید.

 

( شیوه شستشو توضیح داد خواهد شد) . این شرکت برای جلوگیری از تاثیر نور و هوا  ، اسفنج مسکات های حجمی را از درون با روکشی از چسب و ساتن و قسمت بیرونی را با روکشی از چسب و پارچه مخصوص هر عروسک تن پوش می پوشاند. و با دوختی ویژه مانع از باز شدن درز  و شکاف تنپوش میگردد.

۲- تنپوش ها تبلیغاتی یا از روی  کالاهای قابل ارایه به مصرف کننده  ساخته می شوند و یا از کارکتر حیوانات ، میوه ها ، انسان و غیره… تولید می شود .

تنپوش ها یا یکپارچه هستند مانند ماکتی از یک جسم مثلا بطری آب ، میوه گلابی ، درب ضد سرقت و…

و یا دو یا چند قسمتی هستند . سر عروسک تنپوش و حجم بدن تنپوش و… مانند : تنپوش خرگوش عینکی ، مسکات عمو نوروز ، ودیگر کارکترهای کارتونی یا شخصیت های داستانی ، سیاسی و آنچه شما خواسته باشید .

۳-  تن پوش های عروسکی به جز سر وتنه شامل موارد دیگری هم هستند.

الف – لباس عروسک گردان مانند کت ، شلوار ، لباس سرهمی پیراهن ، دامن و …

 

ب- دستکش و کلاه

ج- کفش مخصوص

د- شال روسری

ه – ۰۰۰

همانطور که توضیح داده شد برای تمیز کردن  تنپوش ها چه  یکپارچه( ماکت ها) و یا نوع چندقسمتی (دارای سر و حجم بدن )  هرگز از آب برای شستشو  بطور مستقیم استفاده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *